košík je prázdný 
 
Měna:

Kalkulace

Kalkulaci zakázky dle Vaší specifikace pro Vás připravíme v nejkratším možném termínu a samozřejmě zdarma. Součástí nabídky je dle dohody i celá řada příslušenství a montážní a instalační práce. Vzhledem k dynamice v tomto oboru jsou kalkulace prováděny  individuálně. Vždy je naší snahou navrhnout optimální řešení poměr cena/kvalita. Rádi vám provedeme i kalkulace do nových prostor.

Máte-li zájem o bezplatnou kalkulaci možných provozních úspor při přechodu na naše LED svítidla, neváhejte nás kontaktovat, výše potenciální úspory Vás zcela jistě přesvědčí.

Téměř 60% úspora el. energie vám zajistí rychlou návratnost investice.  Kromě toho je možno na váš projekt pro osvětlení výrobních prostor dostat až 60% dotaci z fondů EU ( program Eko-energie),  pokud je projekt spojen s např. s další úpravou výrobních budov, rekonstrukcí hal, zateplením nebo s nákupem nových strojů.
Termín pro podání žádostí  bude vypsán na jaře 2011,  tak neváhejte a připravte si návrh pro získání dotace s předstihem již nyní.  Program Eko-energie, podrobnější informace zde.

 

 

Krátce o AZlights

Nabízíme více jak 5000 produktů z oblasti osvětlení, LED moduly, bodová LED světla, LED pásky, LED reflektory, LED světelné plakátové rámy, LED trubice, zářivky, profily, řídící jednotky LED světel a další příslušensví. Naše vysoce kvalitní produkty procházejí důkladnou kontrolou kvality během výrobního procesu. 

Rychlý kontakt

AZ lights
Šrámkova 1211 (Areál Zlínské cihelny)
764 02 Zlín 4 - Malenovice

Tel: (+420) 602 227 226
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Website: www.azlights.cz