košík je prázdný 
 
Měna:

Konzultace a poradenství

Nabízíme individuální přístup pro firmy i domácnosti, které mají zájem obměnit svoje osvětlení a nejen ušetřit. Můžeme nabídnout realizaci Vašich potřeb a poradit jak si vhodně vybrat správné LED osvětlení. Nasvětlit dobře domy, firemní prostory, kanceláře, prodejny a výkladní skříně může mít dobrý dopad na Vaše zákazníky.

Na začátku jakéhokoliv  projektu uskutečníme rozhovor s klientem. Nabízíme radu, zkušenost a příležitost prodiskutovat vše, co hledáte. Jedná se o proces výměny názorů, která přináší nové zajímavé možnosti budoucího řešení. Informace získané od klienta, jeho požadavky, představy, případně poznatky z návštěvy přímo na místě jsou základem pro zpracování návrhu osvětlení a pro "správný" výběr svítidel. Intenzivní komunikace mezi klientem a naším studiem je předpokladem pro vznik optimálního návrhu osvětlení. Klademe důraz na individuální přístup ke klientovi s vědomím, že každá zakázka je svým způsobem ojedinělá.

Zpracujeme knihu vybraných svítidel, jejich nacenění, upřesníme termíny dodávek svítidel a požadavky pro zpracování elektroprojektu (seskupení svítidel do okruhů, stmívání, dálkové ovládání atd) . V případě potřeby provedeme výpočty osvětlení s ohledem na platné normy a předpisy, případně zajistíme návrh inteligentního řešení osvětlení Vašeho domu, bytu či jiné realizace. Poradíme také s optimalizací Vaší stávající světelné soustavy s důrazem na energetickou úspornost. Posoudíme Vaše již zpracované projekty s možností nabídky variantního řešení a variantní cenové nabídky.

 

Krátce o AZlights

Nabízíme více jak 5000 produktů z oblasti osvětlení, LED moduly, bodová LED světla, LED pásky, LED reflektory, LED světelné plakátové rámy, LED trubice, zářivky, profily, řídící jednotky LED světel a další příslušensví. Naše vysoce kvalitní produkty procházejí důkladnou kontrolou kvality během výrobního procesu. 

Rychlý kontakt

AZ lights
Šrámkova 1211 (Areál Zlínské cihelny)
764 02 Zlín 4 - Malenovice

Tel: (+420) 602 227 226
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Website: www.azlights.cz